FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği konusunda yaptığı işe garanti veren, kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bursa temizlik firması Kristal Temizlik, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için devamlı kendini geliştirmektedir. Bursa’da fabrika temizliği hizmetini, Bursa temizlik firması Kristal Temizlik en iyi şekilde sunmaktadır.

İdari Bölümün Temizliği: Bu kısımda bilgisayarlar, elektronik cihazlar, masa sandalye ve mobilyaların, tozları alınarak hijyenik olarak temizliği yapılır, cam ve çerçevelerin temizliği yapıldıktan sonra, yer yıkama makinasıyla yerler temizlenir

Personelin Kullandığı Odaların Temizliği: Dolapların ve kapıların silinerek temizlendikten sonra cam ve çerçeveler silinir ve temizlenir. Lavabolar, wc ler. duşluklar, yerler hijyenik bir şekilde temizlenerek dezenfekte olması sağlanır.

Üretim Alanının Temizliği: Fabrika İmalathane ve Endüstriyel alanların genel temizlikleri. Çalışma ortamının temizliği ve düzeni çalışanın iş verimliliğini artırarak iş gücü kaybını da en aza indirmektedir. Üretim alanlarının temizliğinde de hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bursa Fabrika Temizlik Firması
Nilüfer Fabrika Temizlik Firması
Osmangazi Fabrika Temizlik Firması
Yıldırım Fabrika Temizlik Firması
Gürsu Fabrika Temizlik Firması
Kestel Fabrika Temizlik Firması
Mudanya Fabrika Temizlik Firması
Görükle Fabrika Temizlik Firması

Başa dön
ARA
×
Tasarım: Bursa Web Tasarım